Doporučení

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kačenka a Jiřík

Spolupráce se Zbyňkem probíhala naprosto skvěle. Ještě před samotnou svatbou se s námi setkal, povídali jsme si o našem velkém dni. Zajímal se o to, kde a v jakém stylu svatba proběhne, aby byl připravený. Během povídání nás fotografoval a tyto fotografie nám zaslal jako součást svatební série. Předsvatební focení bylo opravdu milé a užili jsme si ho víc, než jsme očekávali. Samotný svatební den probíhal v pohodovém duchu, i když nám od rána pršelo (i na to byl Zbynďa připravený). Pan fotograf přijel hned ráno, jak jsme se domluvili a byl nám k dispozici po celý den až do večerní párty. Mnohokrát jsme o něm ani nevěděli, ale zachytil opravdu vše, i to, co jsme si nemysleli 🙂 Fotografie jsou krásné. Říkají to svatební hosté, ale i ti, kteří s námi na svatbě být nemohli. Jsme velmi rádi, že jsme si zvolili právě Zbyňka a vřele ho doporučujeme všem, kteří třeba právě nyní hledají opravdového profesionála. 
Děkujeme Mondekovi ❤️

Svatba

Verča a Pavel

Moc děkujeme za výborně odvedenou práci. Zachytil jsi všechno co se dalo, jsme fakt moc spokojení. Bála jsem se, že nebude dost fotek s Ondrou, protože  byl uřvánek, ale jsou jich mraky ;). Věřím, že to bylo ještě plno práce za počítačem, ale stála za to. Určitě se ještě někdy na nějaké focení ozveme a musím ti říct, že celé širé příbuzenstvo si pochvalovalo, jaký že to sympatický a příjemný fotograf byl na svatbě ;).
Je s tebou bezvadná domluva a hlavně víš, co je důležité a nikdo tě nemusel někam posílat nebo nahánět. Já osobně jsem si ani nevšimla, že někde něco fotíš a nakonec jsou z toho krásně zachycené okamžiky. Prostě a jednoduše profesionální chování a zároveň lidský přístup.

Jindřiška a Niko

Zbyněk nám svými krásnými fotografiemi zvěčnil náš den D. Od samého začátku naší komunikace byl velmi přátelský, takže vzájemná spolupráce byla potěšením.
V průběhu našeho svatebního dne jsme měli pocit, že Zbyněk je opravdu všude, kde je potřeba tak, aby zachytil každý okamžik. Díky jeho přátelské povaze naprosto zapadl mezi ostatní členy rodiny a nikdo tak neměl pocit, že je tam někdo “navíc”. Další, pro nás, nespornou výhodou je jeho velmi dobrá znalost angličtiny, která usnadnila komunikaci mezi našimi zahraničními hosty.
Zbyňka můžeme rozhodně doporučit těm, kteří hledají fotografa, který zachytí jejich příběh naprosto přirozenými a nestrojenými fotografiemi.

Renata&Tomáš

Renča a Tomáš

Focení se Zbyňkem jsme si oba moc užili. Zbyněk je klidný, přirozený a šíří kolem sebe jistotu a dobrou náladu, což se ve svatební den fakt hodí, veřte - nevěřte :-). Má velký cit pro detail a světlo a navrhne vám u párového focení vhodné místo tak, že vám to sedne, výsledek pak vypadá skvěle: naprosto přirozeně a elegantně. Přitom je otevřený tomu, že si můžete nějaké scény navrhovat i sami, pokud máte nějaký okamžitý nápad. Úplně nejvíc si ceníme toho, jak se celý náš svatební den nenápadně pohyboval mezi hosty, vždy byl u všeho důležitého a přirozeně dokumentoval vše, co se ten den dělo. Jeho momentky jsou prostě úžasné, protože v nich Zbyněk dokázal zachytit velmi často i emoci, atmosféru či vztah mezi lidmi na fotce, což už je opravdu umění! Určitě doporučujeme.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Andrejka a Zbyněk

Děkujeme za fotky. Já jsem nadšená :-) Naši jsou nadšený. Vlastně všichni jsou nadšený.
Díky moc!!!!

Svatba

Kačka a Míla

Zbynďu jsem poprosila, aby nám nafotil před pár lety svatbu. Byla to s ním moje první zkušenost a naprosto úžasné. Klidné, pohodové focení, žádná křeč a přetvářky. Od té doby jsme nafotili už spousty fotek a doufám, že budeme vesele pokračovat dál.

Děkujeme a vřele doporučujeme.

Renata&Tomáš

Zuzka

Zbyněk je prostě skvělý fotograf s neuvěřitelným citem k zachycení správného momentu. Jeho fotky mají duši, emoce, hloubku a vypráví příběh. Rozhodně Zbyňka doporučuji👍

Jan

Duší herec, srdcem fotograf… Nadšením a zapáleností do věcí, které ho baví, velmi snadno osloví lidi kolem sebe. Jeho rukopis je rozpoznatelný a dynamický, fotografie mají ducha a hloubku.

Děkuji za foto! Kdo umí, umí já čumím 🙂


Velmi si vážím vaší důvěry.

Powered by SmugMug Owner Log In